Haberler

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti.  Yeni yılın iyiliklere vesile olmasını dilerim. - Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan,  dostlarına güven ve sevgine sarıl.  Yeni yıl senin başarılarının anahtarı ile hayal ettiğin tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar! ..

DEVAMINI OKU

sahibi olduğum www.sohbetzamani.com satılıktır. İletişim İçin 0850 346 92 26'dan yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz ..

DEVAMINI OKU

Çılgınca Esen Rüzgar, Kavurucu Güneşli terleten günler, Yıldızlarla Dolu Bir Dünyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun herşey istediğiniz Gibi Olsun inşallah..

DEVAMINI OKU

Kadınlar toplumumuzun mimarlarıdır, bir toplumun gelişmesi, değişmesi ve aile yapısı tamamen kadına bağlıdır. Ne yaparsak yapalım asla onların hakkını ödeyemeyiz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun! ..

DEVAMINI OKU

Gelişen Teknolojiyle birlikte güç geçtikçe siber saldırılar artmaya başladı , siber saldırılardan yorulan ve sigorta yaptırmak isteyen müşterilerimize sigorta öncesi gerekli donanımsal ve yazılımsal desteği sağlamaktayız. Gerekli Bilgi ve İletişim İçin Kurumsal Ücretsiz Müşteri İletişim & Whatsapp Hattımız : 0850 346 92 26'nolu telefondan gerekli bilgi edinebilirsiniz. ..

DEVAMINI OKU

Web sitelerinizde “Güvenli Değil” yazısı devrini Google artık kapatıyor. Google kısa süre içerisinde HTTP’den HTTPS’e geçisi zorunlu kılacak.   HTTP güvensizdir fakat HTTPS güvenlidir. HTTP bağlantı noktası port 80 kullanır HTTPS aksine iletişimi için 443 kullanır. HTTP durumunda sertifikaları doğrulama için gerekmez. HTTPS SSL Dijital Sertifika gerektirir. HTTP de hiç bir şifreleme yoktur. HTTPS de veriler gönderme ve almadan önce şifrelenir...

DEVAMINI OKU

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun. ..

DEVAMINI OKU

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle, Kariyerwbh Ailesi Olarak Yeni yılınızı Kutluyoruz. ..

DEVAMINI OKU

Aralık Ayına Özel Sitesini Yenileyen yada Yeni Müşterilerimizin Kartvizitlerinide Yeniliyoruz, Kampanya Detayları İçin info@kariyerwbh.net'e yada 0850 346 92 26 Kurumsal Müşteri Hattımız Üzerinden Bilgi alabilirsiniz.  ..

DEVAMINI OKU

Artık web sitelerinizde sizlerde müşterilerinize anlık destek verebiliceksiniz. Jivochat İle Partnerlik Programımız Bu Günden itibaren Onaylanmıştır. Sizlere Daima İyi Hizmet Vermeyi hedefliyoruz. ..

DEVAMINI OKU

128 Bit SSL ve Comodo Güvenlik sertifikası ile siteden çıkmadan , bankanıza yönlenerek 3d güvenlik ve sms güvencesi ile anında satın alım işlemi gerçekleştirebilir, dilerseniz tek seferde dilerseniz taksit seçeneği ile web sitenizi satın alabilirsiniz.  ..

DEVAMINI OKU

Türkiye’nin en büyük e-ticaret girişimlerinden Hepsiburada mobil odaklı yeniliklerine devam ediyor. Mobilde iOS uygulamasına Çekbul özelliğini ekleyen Hepsiburada, kullanıcılarının aradıkları ürünü uygulama içinde fotoğrafını çekerek bulmalarını sağlıyor. Kısa bir süre önce moda dikeyi için geliştirilen Çekbul özelliğini platformundaki tüm ürünlere uyarlayan Hepsiburada, elektronikten ev dekorasyonuna onlarca kategoriden ürünü, görsellerle aranabilir hale getiriyor. Hepsiburada mobil uygulama..

DEVAMINI OKU

IKEA’nın “do it yourself” yani “kendin yap” konseptine biraz aykırı olsa da solar panel paketleri oldukça makul bir kurulum ücretiyle tüketicilere sunuluyor ve ortalama bir paket 4.000 doların altında bir fiyatla satışa sunuluyor. Ayrıca isterseniz akü veya panelleri kendi mevcut sisteminize de bağlayabiliyorsunuz. Yani paket olarak alma zorunluluğunuz bulunmuyor. IKEA’nın paylaştığı verilere göre İngiltere’de ortalama bir evi güneş panelleri ve depolama sistemleri ile donatmak, yüzde 80’e va..

DEVAMINI OKU

Strategy Analytics firmasının verilerine göre Xiaomi, giyilebilir teknoloji satışlarında dünya genelinde ilk defa liderliği elde etti. Şirketin bu ünvanı elde ederken kazandığı müşterilerin neredeyse tamamını, Fitbit kullanıcıları oluşturuyor çünkü aynı rapora göre Fitbit satışları bu dönemde yüzde 40 oranında düştü. 2017 yılı ikinci çeyreğinde dünya genelinde 21.6 milyon adet giyilebilir ürün satışının gerçekleştiğini belirten rapor, bu satışların yüzde 17,1’ini Xiaomi’nin gerçekle..

DEVAMINI OKU